Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular | Villa Tatil Özel Havuzlu

Sık Sorulan Sorular

Villalar için minimum konaklama süreleri ne kadar ?
Villalar için kiralama süreleri 7 gecedir. Bazı villa sahiplerimiz 7 gece altında 5 gece de kiralamaya izin verebiliyor ekstra temizlik ücreti alarak ya da almadan.
Villalarınız nerede?
Farklı lokasyonlarda villalarımız bulunmaktadır. Villarımızın büyük çoğunluğu Muğlan’nın en güneyinde bulunan Dalyan'dadır ve Dalyan bölgesinde yer çevre köylerde yer almaktadır.
Fiyata neler dahil?
Ödeyeceğiniz konaklama ücretine, elektrik, su, gaz, havuz bakımı, bahçe bakımı, internet dahildir.
Villalara ne zaman giriş yapılır?
Giriş saatlerimiz 16.00 ile 19.00 arasıdır, çıkış saatleri ise 08.00 ile 10.00 arasındadır.
Evcil hayvan kabul ediliyor mu?
Villalarımızda aksi belirtilmedikçe evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Havuz bakımı nasıl oluyor?
Havuz bakımları günlük olarak sabahın erken saatlerinde, o villanın görevlisi tarafından yapılmaktadır.
Evlerin sigortası var mı?
Bu sorumluluk villa sahiplerine aittir ve tatil için geçici konaklama yapan misafirlerimizin zararlarını bu sigortalar karşılamaz. Seyahat sigortası yaptırmanızı öneririz.
Hasar depozitosu şart mı?
Hasar depozitosu 500 tl ile 2000 tl arasında değişmektedir. Villada herhangi bir hasar olmaması durumunda girişte alınan bu hasar depozitosu, çıkışta iade edilir.
Rezervasyon iptal şartları nelerdir?
Rezervasyon değişikliği ya da iptali konusunda web sitemizin bilgilendirme kısmındaki ‘’Kiralama Şartları’’nı inceleyebilirsiniz.
Villaya gelirken yanımızda ne getirelim?
Sadece özel eşyalarınızı getirmeniz yeterli olacaktır.
Villaların havuzu dışarıdan görünüyor mu?
Muhafazakar villalar kategorisindeki villaların havuz terasları dışarıdan görünmemektedir ancak; %5 lik bir sakınma payı da mevcuttur.
Neden Dalyan öncelikli Bölgeniz ?
Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan mahallesi, lüks evleri kiralama konusunda ülkemizdeki en popüler yerlerden biridir. Türkiye’deki bu tarz turizmin %50’sine yakını bu bölgeye aittir. Bunun en basit sebebi Dalyan’ın coğrafi avantajlarıdır. Diğer bir deyişle Dalyan kiralık villa cennetidir. Likya medeniyetinin adeta kalbinde olan bu beldemiz, birçok tarihi ve doğal güzelliklere çok yakın bir konumdadır. Değerleri Milyonlara ulaşan bu muhteşem evlerde ve beldemizde sizleri konuk etmekten onur duyarız. Yukarıda yazdığımız sebeplerden dolayı Şirketimiz Ortaca/Dalyan merkezlidir. Bu sayede sizlerin ilan verilen yerleri yakından kontrol edebiliyoruz.
Araç kiralama hizmetiniz var mı?
Araç kiralama hizmetimiz mevcuttur.
Belirtilen fiyatlar kişi başı fiyatlar mıdır?
Web sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızda belirtilen fiyatlar villaya ait toplam fiyattır. Belirtilen villanın kapasitesine uygun kişi, bu fiyat ile konaklayabilir.
Fiyata yeme-içme dahil midir?
Konaklamaya yeme-içme dahil değildir. Tüm villalarımızda tam donanımlı mutfak bulunur. Yemeklerinizi dilerseniz villada kendiniz hazırlayabilir, dilerseniz yakınlardaki restoranları tercih edebilir, dilerseniz de villanıza sipariş verebilirsiniz.
Havuz bize göre derin, suyunu biraz azaltabilir misiniz ?
Havuz suyunun azaltılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Havuz suyu azaltıldığı takdirde düzgün çalışamaz, bakteri ve yosun üretmeye başlar. Hijyen açısından kesinlikle uygun değildir. Her villanın detay sayfasında havuz ölçüleri belirtilmektedir. Buna göre tutacağınız villayı kontrol etmenizi öneririz.
Villaya girişte kimlik ibraz edilmesi şart mı?
Villaya girişte, küçük bebekler de dahil olmak üzere tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya polis) iletilmesi yasal zorunluluktur. Kimlik ibraz etmeyen misafirlerin konaklaması mümkün değildir. Dolayısıyla villaya giriş yaparken kimliklerinizi giriş sorumlusuna ibraz etmeniz gerekmektedir
Nasıl rezervasyon yapabilirim?
Kiralamak istediğiniz tatil villasını ve tarihlerinizi bize ilettiğinizde, tarihlerin müsaitliği ile ilgili villa sahibinden onay istenir, onay geldikten sonra sizin için (en fazla 24 saatliğine) opsiyon konulur. Bu süre içinde size ileteceğimiz rezervasyonu formunu doldurmanız ve toplam tutarın en az %30’unu kapora olarak iletmeniz gerekir. Bu ödemeyi banka havalesi ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bakiye tutar giriş günü peşin (Nakit) olarak alınır. Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içerisinde tarafınıza yazılı olarak (e-mail, mesaj) "Rezervasyon Onayı" gönderilmektedir. Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan kapora tutarı, bakiye tutar ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği gibi detaylı bilgiler yer almak

Bizi Arayın

Bizi arayarak rezervasyon işlemlerinizi hızlandırabilir, size daha uygun villalar bulabiliriz. TIKLA ARA!

Özel Havuzlu Villalarda tatil deneyimi için bizi arayın.

© 2009 Günlük Kiralık Villa Tatil Tüm hakkı saklıdır. Haftalık Özel Havuzlu Villalar Kirala..

Villa Tatil, Özel Havuzlu Villa Kiralama, Uygun Fiyatlı Tesettür